ÚvodŠperkyŠperky s kamenyBuddhovy náramky

Tyrkys Buddha náramek extra velké korálky

Tyrkys Buddha náramek extra velké korálky

Výrazný jasně modrý Buddha náramek z velkých korálků rekonstruovaného tyrkysu působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši, tyrkys je ochranný kámen. Velikost korálků cca 14 mm. Korálky jsou navlečeny na elastické… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 03.
Kód produktu:
X2N-PJBR005C1P
Původní cena:
149 Kč
Ušetříte:
22 Kč −15%
Vaše cena:
127 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys Buddha náramek extra velké korálky

Výrazný jasně modrý Buddha náramek z velkých korálků rekonstruovaného tyrkysu působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši, tyrkys je ochranný kámen. Velikost korálků cca 14 mm. Korálky jsou navlečeny na elastické gumičce světle modré barvy. Mistrovský kámen je zakončen tzv. tibetským uzlem. Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, tvarem, barevností, strukturou a kresbou kamenů.

Energetické náramky jsou složeny z korálků dřeva či polodrahokamů, doplněných o jeden tvarovaný korálek, tzv. mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši. Čistí a harmonizují čakry. Lze nosit i několik druhů náramků najednou.  

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavech vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství. 

Detailní popis kamene tyrkys 

Související produkty