ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůČakrové náramky z drahých kamenů

Čakrový náramek buddhistický z ametystu s přívěskem

Čakrový náramek buddhistický z ametystu s přívěskem

Nádherný a plný energie je buddhistický náramek ze satinovaných korálků přírodního ametystu a drahých kamenů pro 7 čaker, doplněných kovovou hlavou Buddhy a přívěskem z kousku surového ametystu, jenž působí léčivě a… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB03011-02P
Vaše cena:
279 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový náramek buddhistický z ametystu s přívěskem

Nádherný a plný energie je buddhistický náramek ze satinovaných korálků přírodního ametystu a drahých kamenů pro 7 čaker, doplněných kovovou hlavou Buddhy a přívěskem z kousku surového ametystu, jenž působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši. Složen z rametystu a ze sedmi druhů polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Ametyst napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Do náramku je zakomponována hlava Buddhy z obecného kovu v barvě zašlého stříbra, aby náramek svému nositeli přinášel hojnost a štěstí a plnohodnotný život, jichž je právě Buddha symbolem. Přívěsek z kousku surového ametystu lze snadno od náramku oddělit a použít jako přívěsek na krk.

Satinované korálky jsou velmi příjemné na dotyk, tzv "frosted" úprava korálků, jež jsou v tomto náramku, do podoby ojíněných či zmrzlých korálků, je aktuálním celosvětovým modním trendem v oblasti výroby šperků z přírodních kamenů. Velikost korálků cca 8 mm, velikost přívěsku z ametystu cca 2,5 až 3 cm. Navlečeno na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy..

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

V tomto půvabném šperku je sedm polodrahokamů - oranžově červený karneol, jasně modrý akvamarín,  žlutý citrín, jenž nosí hojnost a bohatství, zelený avanturín, zlato hnědé tygří oko, tmavě-modrý lapis lazuli a levandulově fialový ametyst. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a metabolismus, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

Detailní popis kamene: ametyst

 Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty