ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůČakrové náramky z drahých kamenů

Čakrový náramek se Stromem života a růženínem

Čakrový náramek se Stromem života a růženínem

Krásný náramek z drahých kamenů pro 7 čaker působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši. Složen ze sedmi druhů polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli.  Náramek je doplněn… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 25. 03.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB01701P
Původní cena:
239 Kč
Ušetříte:
36 Kč −15%
Vaše cena:
203 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový náramek se Stromem života a růženínem

Krásný náramek z drahých kamenů pro 7 čaker působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši. Složen ze sedmi druhů polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli.  Náramek je doplněn ověskem z obecného kovu v barvě zašlého stříbra se symbolem Stromu života, který svému nostiteli dává životní sílu, energii a vitalitu. Velikost korálků cca 8 mm. Navlečeno na kvalitní nylonové gumičce.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

V tomto půvabném šperku je sedm polodrahokamů - oranžově červený karneol, růžový růženín, jenž nosí lásku a štěstí, žlutý citrín, jenž nosí hojnost a bohatství, zelený avanturín, světle-modrý křemen, tmavě-modrý lapis lazuli a levandulově fialový ametyst. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty