ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůČakrové náramky z drahých kamenů

Čakrový náramek z avanturínu buddhistický s kroužky

Čakrový náramek z avanturínu buddhistický s kroužky

Krásný náramek z korálků zeleného avanturínu pomáhá zvyšovat vnímavost, vytrvalost a kreativitu, přináší štěstí a majetek. Sedm korálků z polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB01862-02P
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Čakrový náramek z avanturínu buddhistický s kroužky

Krásný náramek z korálků zeleného avanturínu pomáhá zvyšovat vnímavost, vytrvalost a kreativitu, přináší štěstí a majetek. Sedm korálků z polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Čakrové korálky jsou od sebe odděleny ozdobnými kovovými kroužky, jež propůjčují náramku třpytivé odlesky. Do náramku je zakomponována hlava Buddhy z obecného kovu v barvě zašlého stříbra, aby náramek svému nositeli přinášel hojnost a štěstí a plnohodnotný život, jejichž je je právě Buddha symbolem. Průměr náramku cca 55 - 60 mm, na kvalitní nylonové gumičce.

V tomto půvabném šperku je kromě avanturínu šest dalších polodrahokamů - rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, světle-modrý křemen, tmavě-modrý lapis lazuli a levandulově fialový ametyst, Vkteré jsou seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Zelený avanturín je povšechným kamenem štěstí, přináší prosperitu a majetek, posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci.
Léčebné využití: posílení zraku, prevence arteriosklerózy, alergie, krevní tlak,metabolismus, snížení cholesterolu, migrény, srdce, dutiny, žaludeční nevolnost.

Související produkty