ÚvodVýprodej

Čakrový náramek z modrého křemene buddhistický

Čakrový náramek z modrého křemene buddhistický

Krásný náramek z korálků modrého křemene zahání strach, deprese, hysterii a smutek, chrání a nosí štěstí. Sedm satinovaných korálků z polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2BJEW-JB02514-04P
Původní cena:
199 Kč
Ušetříte:
60 Kč −30%
Vaše cena:
139 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový náramek z modrého křemene buddhistický

Krásný náramek z korálků modrého křemene zahání strach, deprese, hysterii a smutek, chrání a nosí štěstí. Sedm satinovaných korálků z polodrahokamů v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Do náramku je zakomponována hlava Buddhy z obecného kovu v barvě zašlého stříbra, aby náramek svému nositeli přinášel hojnost a štěstí a plnohodnotný život, jejichž je je právě Buddha symbolem. Velikost korálků cca 8 mm, jsou navlečeny na nylonové gumiččce.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

V tomto půvabném šperku je kromě morého křemene šest dalších polodrahokamů - načervenalé býčí oko, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený avanturín, světle-modrý amazonit, tmavě-modrý lapis lazuli a levandulově fialový ametyst, Vkteré jsou seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty