ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůČakrové náramky z drahých kamenů

Čakrový náramek z křišťálu se slonem

Čakrový náramek z křišťálu se slonem

Krásný čakrový náramek z korálků křišťálu povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X2N-BJEW-P180-A07P
Původní cena:
229 Kč
Ušetříte:
46 Kč −20%
Vaše cena:
183 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový náramek z křišťálu se slonem

Krásný čakrový náramek z korálků křišťálu povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Sedm korálků v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Do náramku je zakomponována figurka slona ze stříbřitého bižuterního kovu. Figurka slona vnáší do života moudrost. Velikost korálků cca 8 mm. Korálky jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 21 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. Před koupí přesto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Přírodní kameny v tomto náramku jsou křišťál, ametyst, tygří oko, karneol a lapis lazuli. Tyrkenit, rekonstruovaný jantar a další korálek jsou syntetického původu.

Související produkty