ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůČakrové náramky z drahých kamenů

Čakrový náramek z lapisu lazuli se Shamballa zapínáním

Čakrový náramek z lapisu lazuli se Shamballa zapínáním

Unikátní náramek z korálků přírodního modrého lapisu lazuli přináší nositeli klid, mír a rychle potlačuje stres. Lapis lazuli je silný ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2BJE-F276-G08P
Původní cena:
199 Kč
Ušetříte:
40 Kč −20%
Vaše cena:
159 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový náramek z lapisu lazuli se Shamballa zapínáním

Unikátní náramek z korálků přírodního modrého lapisu lazuli přináší nositeli klid, mír a rychle potlačuje stres. Lapis lazuli je silný ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Sedm korálků  v barvách všech čaker harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Čakrové korálky jsou od korálků lapisu oděleny třpytivou kovovou aplikací v tibetském stylu zlaté barvy z obecného kovu. Velikost korálků cca 8 mm. Náramek má zapínání v shamballa stylu, ukončené dvěma korálky lapisu lazuli. Velkou předností náramku s tímto zapínáním je jeho flexibilita, kdy je možné náramek natáhnout až na obvod cca 25 cm. Korálky jsou navlečeny na silné bavlněné šňůrce modré barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 25 cm. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. 

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Přírodní kameny v tomto náramku jsou ametyst, tygří oko, karneol a lapis lazuli. Tyrkenit, rekonstruovaný jantar a další korálek jsou syntetického původu. 

Více o čakrách

Lapis lazuli je silný ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání. Lapis Lazuli je skvělý duchovní kámen, obzvláště vhodný pro meditace. 

Léčebné využití: snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, účinný při nespavosti.

Detailní popis kamene Lapis Lazuli

Související produkty