ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrový přívěsek Andělská láska Ag 925

Čakrový přívěsek Andělská láska Ag 925

Stříbrný čakrový přívěsek Andělská láska s drahými kameny , stylizovaný do tvaru, připomínajícího Anděla s křídly, symbolizuje nekonečnou lásku, štěstí a ochranu před zlem. Krásně zpracovaný šperk, působící čistým a… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2CP227P
Původní cena:
899 Kč
Ušetříte:
198 Kč −22%
Vaše cena:
701 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový přívěsek Andělská láska Ag 925

Stříbrný čakrový přívěsek Andělská láska s drahými kameny , stylizovaný do tvaru, připomínajícího Anděla s křídly, symbolizuje nekonečnou lásku, štěstí a ochranu před zlem. Krásně zpracovaný šperk, působící čistým a velmi elegantním dojmem. Anděl je mocným symbolem, který vyjadřuje štěstí a ochranu před vším špatným v životě, jsou též symbolem naděje, osvícení a vedení po správné cestě životem. Ag 925, váha 3,6 g.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst. V kolekci čakrových šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Související produkty