ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrový přívěsek sluníčko Ag 925

Čakrový přívěsek sluníčko Ag 925

Vneste slunce do svého života v podobě stříbrného přívěsku v podobě Slunce s drahými kameny.  Ag 925, průměr cca 2,3 cm Slunce má silnou symboliku, nositel tohoto symbolu se stává tvořivým, změny v životě vždy vidí… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 27. 03.
Kód produktu:
X2CP162P
Vaše cena:
549 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový přívěsek sluníčko Ag 925

Vneste slunce do svého života v podobě stříbrného přívěsku v podobě Slunce s drahými kameny.  Ag 925, průměr cca 2,3 cm

Slunce má silnou symboliku, nositel tohoto symbolu se stává tvořivým, změny v životě vždy vidí jako šanci na změnu k lepšímu. Slunce je symbol, jenž vládne našemu srdci.

V tomto šperku z naší vlastní kolekce šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra  je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst.

Používejte tento nádherný čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno.   Tento nádherný šperk je perfektní dárek buď přímo pro vás, nebo pro kohokoliv jiného, kdo hledá též energii na pomoc s vytvořením rovnováhy ve svém životě.

Šperky pro harmonizaci čaker jsou nejlepším pomocníkem, abychom zůstali vyrovnanými po celý den a zároveň si udrželi dostatek energie a vitality na zvládnutí náročných věcí nejen pracovních, ale i věcí v celém našem životě

Více o čakrách

Související produkty