ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceStříbrné čakrové šperky

Čakrový přívěsek strom Ag 925

Čakrový přívěsek strom Ag 925

Nádherný stříbrný přívěsek v podobě Stromu života s drahými kameny nejen harmonizuje všechny hlavní čakry, ale též uzemňuje a dává vitalitu díky své symbolice.  Ag 925, délka cca 3 cm V tomto šperku z naší vlastní… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 21. 03.
Kód produktu:
X2CP178P
Původní cena:
899 Kč
Ušetříte:
135 Kč −15%
Vaše cena:
764 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čakrový přívěsek strom Ag 925

Nádherný stříbrný přívěsek v podobě Stromu života s drahými kameny nejen harmonizuje všechny hlavní čakry, ale též uzemňuje a dává vitalitu díky své symbolice. 

Ag 925, délka cca 3 cm

V tomto šperku z naší vlastní kolekce šperků Nefertitis jsou drahé kameny seřazeny barevně tak, jak jdou v našem těle jednotlivé čakry za sebou. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

V ručně vyráběném šperku ze stříbra  je zasazeno 7 broušených kamenů: rudý granát, oranžový karneol, žlutý citrín, zelený olivín, modrý topaz, modro - fialový iolit a levandulově fialový ametyst.

Používejte tento nádherný čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno.   Tento nádherný šperk je perfektní dárek buď přímo pro vás, nebo pro kohokoliv jiného, kdo hledá též energii na pomoc s vytvořením rovnováhy ve svém životě.

Šperky pro harmonizaci čaker jsou nejlepším pomocníkem, abychom zůstali vyrovnanými po celý den a zároveň si udrželi dostatek energie a vitality na zvládnutí náročných věcí nejen pracovních, ale i věcí v celém našem životě

Více o čakrách

Související produkty