ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceČakrové svíčky

Svíčka pro 3. čakru klenutá

Svíčka pro 3. čakru klenutá

Ručně vyráběná svíce z přírodního palmového vosku. Hoří klidným plamenem bez kouře. Během pálení zůstává část stěny zachována, čímž vytváření originální tvar, ze kterého je možné i věštit.Třetí čakra solar plexus… více »

Dostupnost:
do 5 dní
Doručíme
Kód produktu:
X2ECHCS10P
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Svíčka pro 3. čakru klenutá

Ručně vyráběná svíce z přírodního palmového vosku. Hoří klidným plamenem bez kouře. Během pálení zůstává část stěny zachována, čímž vytváření originální tvar, ze kterého je možné i věštit.

Třetí čakra solar plexus (Manipura) je sídlem emocí - hněvu, strachu, viny, sobectví , nezdravých tužeb. Je přiřazena elementu ohně, což znamená teplo, energie, aktivita. Solární čakra představuje naše centrum síly. Je to oblast, ze které vychází z našeho těla emoční energie.

Třetí čakrou vnímáme přímé vibrace ostatních lidí. Když například cítíme hrozící nebezpečí, čakra se stáhne, což je obranný mechanismus. Nenastává to v případě, že máme v sobě hodně světla, které kolem nás vytváří ochranný obal.

Při správné funkci třetí čakry jsme vitální, žijeme ve vnitřní i vnější harmonii a jsme schopni projevit své city a emoce. Máme v sobě pocit míru, vnitřní harmonie, jsme spokojení s postavením v životě. Při jednostranném vlivu či chybné funkci pociťujeme strach, nevyrovnanost, bázlivost, jsme unavení a frustrovaní, ale máme i snahu vše ovlivňovat.

Umístění : je umístěna v oblasti solárního plexu (nad pupkem, pod hrudním košem).

Barva : žlutá či zlatožlutá

Element : oheň

Smyslová funkce :zrak

Související produkty