ÚvodEsoterikaČakry harmonizaceČakrové svíčky

Svíčka pro 5. čakru tulipán

Svíčka pro 5. čakru tulipán

Ručně vyráběná svíce z přírodního palmového vosku. Hoří klidným plamenem bez kouře. Během pálení zůstává část stěny zachována, čímž vytváření originální tvar, ze kterého je možné i věštit. Krční, komunikační čakra… více »

Dostupnost:
do 5 dní
Doručíme
Kód produktu:
X2ECHCS5P
Vaše cena:
249 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Svíčka pro 5. čakru tulipán

Ručně vyráběná svíce z přírodního palmového vosku. Hoří klidným plamenem bez kouře. Během pálení zůstává část stěny zachována, čímž vytváření originální tvar, ze kterého je možné i věštit.


Krční, komunikační čakra (Vishuddha) je centrem lidských vyjadřovacích schopností, komunikace a inspirace. Pátá čakra vytváří spojení spodních čaker s čakrami hlavy. Slouží jako most mezi naším myšlením a cítěním, mezi našimi impulsy a reakcemi na ně.

Přes krční čakru vyjadřujeme smích, pláč, pocity radosti, strachu, vzteku, přání, myšlení, názorů a vnímání našeho světa.

Při správné funkci páté čakry dokážeme jasně a volně komunikovat, jsme tvořiví a vnímaví. S úplně otevřenou čakrou vyjadřujeme otevřeně a bez obav své pocity, myšlenky a vnitřní poznatky. Naše vnitřní upřímnost vůči sobě samému i ostatním se projevuje v přímosti vašeho jednání. Nenecháváme se příliš ovlivňovat druhými, naopak si zachováváme vlastní nezávislost a svobodu. V případě disharmonie nebo blokády vznikají poruchy ve vyjadřování, patrné slabým, zastřeným hlasem (knedlík v krku), chrapotem až koktáním. Nízká sebedůvěra (propojení se třetí čakrou) nedovoluje zaujmout a vyjádřit vlastní názor. V opačném případě, může být řeč hrubá, hlas silný a slova nemají obsah.

Umístění :je umístěna v oblasti krku.

Barva : modrá

Element : éter

Smyslová funkce :sluch

Základní princip : rezonance s Bytím, mluvení.

Související produkty