ÚvodŠperkyŠperky s kamenyDonuty

Obsidián vločkový donut čtverec

Obsidián vločkový donut čtverec

Krásný donut z vločkového obsidiánu, broušený do tvaru čtverce, je nejen na pohled jednoduchou, přesto však atraktivní a elegantní ozdobou z přírodního kamene, ale též talismanem, který působí léčivě a harmonizačně na… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 21. 12.
Kód produktu:
OBSVDO 2
Původní cena:
125 Kč
Ušetříte:
26 Kč −21%
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 95 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč

Zvolte variantu:

Obsidián vločkový donut čtverec

Krásný donut z vločkového obsidiánu, broušený do tvaru čtverce, je nejen na pohled jednoduchou, přesto však atraktivní a elegantní ozdobou z přírodního kamene, ale též talismanem, který působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši. Obsidián odbourává stres, přináší klid a harmonii, ochraňuje před zlem a negativitou v okolí. Velikost 35 mm. Dvě varianty - jedna v podobě čtverce s oblými rohy, druhá v podobě čtverce s pravidelnými rohy. Donuty jsou vhodné k nošení na krku nebo v kapse, či přilepené na těle. Mají posilující účinky na tělo a ducha. K zavěšení na krk lze použít kovový závěs a jakýkoliv návlekový materiál, třeba kožené barevné řemínky. Ilustrativní vyobrazení, barva a kresba kamene se může lišit od dopovodné fotografie.

Obsidián vás zavádí do nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a vše nevyřešené a odsunuté do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy, dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, prolomuje blokády, ale může mít i opačný účinek, proto je vhodné používat ho vždy s regulujícím křišťálem.

Detailní popis účinků kamene: Obsidián

 

 

Související produkty