ÚvodEsoterikaFeng ShuiFeng Shui stromečky z polodrahokamů

Feng Shui stromeček Křišťál a žlutý kov 017

Feng Shui stromeček Křišťál a žlutý kov 017

Feng Shui stromeček z křišťálu a dřeva je krásnou dekorací bytu, kanceláře, zimní zahrady, meditační místnosti. Stromeček je vyroben cca ze 300 tromlovaných kousků provrtaného křišťálu přichycených drátky ze žlutého… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
Tree‐017
Vaše cena:
499 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Feng Shui stromeček Křišťál a žlutý kov 017

Feng Shui stromeček z křišťálu a dřeva je krásnou dekorací bytu, kanceláře, zimní zahrady, meditační místnosti. Stromeček je vyroben cca ze 300 tromlovaných kousků provrtaného křišťálu přichycených drátky ze žlutého kovu. Je upevněn na dřevěném podstavci, posypaném drcenými kousky křišťálu. Výška stromečku cca 18 - 20 cm.

Stromeček je dodáván nevytvarovaný, užijte si tedy vlastní nápady, tvořivost, zábavu a spoustu radosti při jeho tvarování.

Každý kus je ručně dělaný originál a může se tak lišit od vyobrazené fotografie.

Křišťál ve Feng Shui zajišťuje rozptýlení energie. Je vhodné ho umístit do každého okna, kde bere sluneční světlo a energii a jako přírodní hranol ji rozšiřuje do místnosti. Představuje tak skrytý sluneční svět, teplo, sílu a vitalitu. Zesiluje energii, uvolňuje, reguluje a uvádí do absolutní harmonie.

Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem, který uvádí energii do harmonie a používá se jako ochranný kámen proti všemu negativnímu.

Legenda starověkého Řecka vypráví, že se bůh vína a veselí – Dionýsos rozhněval na smrtelnou dívku Amethyst, která mu neprojevila patřičnou úctu. Poslal 2 tygry, aby jí usmrtili, ale bohyně Artemis jí proměnila v křišťál. Když bůh viděl, jakou chybu udělal, ucítil lítost a rozlil červené víno do křišťálu, z něhož se pak stal Ametyst.


Detailní popis kamene
: křišťál

 

 

 

Související produkty