ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyIndie

Vonné tyčinky Green Tea

Vonné tyčinky Green Tea

Vonné tyčinky Lotosový květ jsou tradičními indickými tyčinkami na bambusové štěpině působí proti stresu a navozují příjemný pocit uklidnění. Svěží vůně zelených čajových lístků napomáhá relaxaci, osvěžuje unavenou mysl… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
1382
Vaše cena:
29 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky Green Tea

Vonné tyčinky Lotosový květ jsou tradičními indickými tyčinkami na bambusové štěpině působí proti stresu a navozují příjemný pocit uklidnění. Svěží vůně zelených čajových lístků napomáhá relaxaci, osvěžuje unavenou mysl a navozuje pocity pohody a uvolnění. Ideální tyčinky pro rekonvalescenci a při léčbě chorob z nachlazení. Každá tyčinka je ručně navinuta na bambusovou štěpinu a následně pečlivě usušena na slunci. Doba hoření cca 30 minut. Hmotnost balení 22 g.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl - a stále ještě je, obzvláště uctíváným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Výrobce: G.R., Indie

Související produkty