ÚvodDoplňkyVonné tyčinkyIndie

Vonné tyčinky Lotosový květ

Vonné tyčinky Lotosový květ

Vonné tyčinky Lotosový květ jsou tradičními indickými tyčinkami na bambusové štěpině s kořeněnou a povzbuzující orientální vůní. Působí proti stresu a navozují příjemný pocit uklidnění. Jemná květinová vůně napomáhá… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 24. 01.
Kód produktu:
X21346P
Vaše cena:
29 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Vonné tyčinky Lotosový květ

Vonné tyčinky Lotosový květ jsou tradičními indickými tyčinkami na bambusové štěpině s kořeněnou a povzbuzující orientální vůní. Působí proti stresu a navozují příjemný pocit uklidnění. Jemná květinová vůně napomáhá vytvořit příjemné prostředí a romantickou atmosféru. Pomůže naladit vaši mysl k ušlechtilým myšlenkám či doprovodit tvůrčí činnost. Každá tyčinka je ručně navinuta na bambusovou štěpinu a následně pečlivě usušena na slunci. Doba hoření cca 30 minut. Hmotnost balení 22 g.

Lotosový květ je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je dávným symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti, jednoty mikro a makrokosmu, symbolem harmonie mužského a ženského počátku. Lotos byl - a stále ještě je, obzvláště uctíváným symbolem mnoha kultur, zejména ve starověkém Egyptě, a v současnosti v Indii a Číně.

Výrobce: G.R., Indie

Související produkty