ÚvodŠperkyŠperky s kamenyJantarové šperkyJantarové korálky pro děti

Jantarové korálky kulaté pro děti FLOWER extra

Jantarové korálky kulaté pro děti FLOWER extra

Okouzlující, výjimečné a mimořádně krásné jantarové korálky FLOWER extra pro děti na zoubky ze satinovaných větších kulatých tzv. barokních kousků jantaru, složených do FLOWER tedy květinového designu s nádhernou… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2N-W21888P
Původní cena:
549 Kč
Ušetříte:
110 Kč −20%
Vaše cena:
439 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Jantarové korálky kulaté pro děti FLOWER extra

Okouzlující, výjimečné a mimořádně krásné jantarové korálky FLOWER extra pro děti na zoubky ze satinovaných větších kulatých tzv. barokních kousků jantaru, složených do FLOWER tedy květinového designu s nádhernou kombinací tří barev jantaru - sytě červeného třešňového jantaru, který tvoří základ náhrdelníku, a dalších jantarů, složených do podoby kvítků: tmavě medového jantaru, tvořícího okvětí a citronově žlutého jantaru, tvořícího střed květu, jehož korálky září mezi medovým jantarem jako sluníčka. Tyto korálky jsou unikátní výjimečné nejen větší velikostí jantarových kousků (cca 4 mm až 7 mm), jež jsou pečlivě vybrané tak, aby velikostně byly zhruba stejné, ale především jejich kouzelným složením do podoby kytiček. Velikost kytiček cca 1,6 cm. Tato barevná skladba a kytičky z jantaru činí z tohoto dětského náhrdélníku téměř "dospělácky" skvostný šperk. Uprava korálků: leštěný povrch, na dotek hladce sametový, navozující příjemné teplého povrchu. Délka korálků cca 31 cm. Bezpečnostní uzávěr. Nošení jantarových korálků dětmi je v Evropě tradiční záležitostí, zvláště v období prořezávání zoubků. Limitovaná edice pouhých 10ti kusů! 

Jantarové korálky kolem krku přináší úlevu od bolesti hlavy, zubů, šíje a krku. Jantar snižuje horečku. Je také velmi účinným ochranným kamenem. Jantar obsahuje aromatické látky, které se uvolňují teplem, doporučuje se tedy jeho nošení na holé kůži nebo vystavení korálků na sluníčko. Dodává pak organismu energii.

Jantarové korálky pro děti jsou vyrobeny z přírodního oblého ohlazeného jantaru, mají bezpečnostní šroubovací pojistný uzávěr z polyresinu (tedy bez obsahu niklu) a každý korálek je zajištěn zvlášť uzlíkem pro případ přetržení (korálky se nevysypou všechny). Tento konkrétní typ oblých kousků jantaru, ohlazených téměř do podoby přírodních korálků se často nazývá "barokní", protože tyto tvary byly vlemi oblíbené ve špercích právě v období baroka. 

Bezpečnostní upozornění: Korálky neslouží dětem jako hračka, proto doporučujeme nenechat si děti s náhrdelníkem hrát, nebo jej kousat. I přes všechny zajišťovací prvky na korálcích může v případě přetržení hrozit nebezpečí spolknutí korálku. Korálky by děti měly mít vždy jen za přítomnosti dospělých osob, nenechávejte proto děti bez dozoru.

Související produkty