ÚvodŠperkyŠperky s kamenyPřívěskyKameny a krystaly s řetízkem

Růženín přívěsek Strom života s řetízkem

Růženín přívěsek Strom života s řetízkem

Půvabný přívěsek Strom života s  řetízkem ze stříbřitého kovu s růženínem dává energii a přivádí lásku do života. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Strom života je silným symbolem, který svému… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2N-T‐Pendant‐010P
Vaše cena:
149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Růženín přívěsek Strom života s řetízkem

Půvabný přívěsek Strom života s  řetízkem ze stříbřitého kovu s růženínem dává energii a přivádí lásku do života. Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Strom života je silným symbolem, který svému nositeli dává životní sílu, energii a vitalitu. Způsob spletení stříbřitě zbarvených drátků dává přívěsku třpytivý a luxusní vzhled. Velikost přívěsku cca 3,5 cm, filigránová ruční práce. V ceně řetízek cca 41 cm s jednoduchým "rychlo" zapínáním. Materiál: zaoblené kousky růženínu a obecný kov. Ilustrativní vyobrazení přídního materiálu, barevnost, tvar a velikost kamínků se může lišit od doprovodných fotografií.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Detailní popis kamene: růženín

Související produkty