ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Čaroit tromlovaný AAA kvalita

Čaroit tromlovaný AAA kvalita

Nádherně fialový čaroit, tromlovaný do podoby ohlazeného kamene, v prvotřídní AAA kvalitě. S výjimkou sběratelských kouků takto krásný čaroit najdete jen stěží. Sytě fialová, místy až hnědá či černá barva, spolu s… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čaroit tromlovaný AAA kvalita

Nádherně fialový čaroit, tromlovaný do podoby ohlazeného kamene, v prvotřídní AAA kvalitě. S výjimkou sběratelských kouků takto krásný čaroit najdete jen stěží. Sytě fialová, místy až hnědá či černá barva, spolu s jemnou krásnou "kresbou" činí tento kamínek opravdu výjimečným.

Čaroit je kámen proměny. Ovlivňuje duši a překonává strach. Má velkou hojivou moc na všech úrovních. Probouzí bezvýhradnou lásku sám k sobě a pomáhá vyrovnat se s našimi zápornými vlastnostmi. Uvádí do rovnováhy zmatené emoce. Čaroit potlačuje stres a obavy. Přeměňuje negativní energii v hojivou sílu a pocity nerovnováhy uvádí v harmonii a uvolnění.

Léčebné využití: čaroit dodává energii. Reguluje krevní tlak. Má blahodárný vliv na oči, srdce, játra, slinivku břišní. Pomáhá při léčbě játer poškozených alkoholem. Pročišťuje tělo, zbavuje křečí a bolestí. Čaroit zahání nespavost a pomáhá dětem klidně usínat.
 
Země původu: Rusko
 
Detailní popis kamene: čaroit

Související produkty