ÚvodLéčivé a drahé kamenyKameny od A do Z

Chalcedon tromlovaný extra AA kvalita

Chalcedon tromlovaný extra AA kvalita

Nechte se okouzlit úchvatně modrou barvou nádherného a v tomto případě i vzácného tromlovaného chalcedonu té nejvyšší extra AA kvality. Limitovaná nabídka, k prodeji pouze nekolik kusů. Ve chvíli, kdy budete držet v… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2CHALT XLP
Vaše cena:
175 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Chalcedon tromlovaný extra AA kvalita

Nechte se okouzlit úchvatně modrou barvou nádherného a v tomto případě i vzácného tromlovaného chalcedonu té nejvyšší extra AA kvality. Limitovaná nabídka, k prodeji pouze nekolik kusů. Ve chvíli, kdy budete držet v dlani tento překrásný kámen, poznáte jeho skutečnou krásu, která se u běžně prodávaných chalcedonů nikdy nemůže projevit naplno. Teno chalcedon se vyznačuje nejen kouzelnou modří své barvy, ale též výraznou kresbou pruhů v kameni. Ilustrativní vyobrazení, kameny se mohou lišit odstínem barvy, strukturou, tvarem a kresbou od doprovodných fotografií.

Chalcedon je kámen, jenž vyhání strach, deprese, hysterii a smutek. Rozhání iluze, podporuje pokojné pocity, dodává sílu mezilidským vztahům. Uvádí tělo, mysl a ducha do vzájemné harmonie. Je též kamenem ochrany, zvláště na cestách, pohlcuje negativní energii a rozptyluje negativní myšlenky, zahání noční můry a strach ze tmy. Chalcedon dodává krásu, sílu, energii a přináší úspěch ve všech podnicích. Přináší štěstí.

Léčebné využití: chalcedon má vysoký očistný účinek, pomáhá léčit vše špatné, včetně zatím nezhojených ran, zvyšuje tělesnou energii, působí na oběhový systém, žlučník, slezinu, kosti a oči, snižuje příznaky senility. Udává se též, že chalcedon napomáhá tvorbě mateřského mléka.

Země původu: Namíbie

Detailní popis kamene chalcedon

Související produkty