ÚvodVše o kamenechNovinkyKolekce stříbrných prstenů s nádhernými Bluefire měsíčními kameny

Kolekce stříbrných prstenů s nádhernými Bluefire měsíčními kameny

Výjimečně krásné, elegantní masivní stříbrné prsteny s velkými vzácnými Bluefire duhovými měsíčními kameny s výjimečně modrou barvou.

Do života vnesou nejen kouzlo svých barev duhy a "modrého plamene", ale především lásku, vášeň, touhu, ochranu, moudrost, a zároveň též usmíření a klid. Tento prsten na vaší ruce nikdo nepřehlédne!.

Měsíční kámen byl používán Římany pro výrobu šperků již téměř před dvěma tisíci let.V Indii je měsíční kámen dodnes posvátným kamenem milenců a šperky s tímto kamenem se zde tradičně dávají jako svatební dar. Již od nejstarších dob je měsíční kámen spojován s magií Měsíce, je stále používán jako amulet ochrany pro cestovatele a jako dar milenců pro vzájemný silný vztah a vášeň. Duhový měsíční kámen pozitivně ovlivňuje naše chování, emoce a duchovní růst. Duhový měsíční kámen uklidňuje a povzbuzuje, učí nás přirozené rytmy našeho života. Pomáhá usmíření odcizených partnerů a milenců. Bluefire měsíční kámen je kamenem naděje, který napomáhá sebevědomí a podporuje naši osobnost.

Google Pinterest sdílej článek