ÚvodEsoterikaFeng ShuiKřišťálové závěsy pro Feng Shui

Láskyplnost Feng Shui závěs do okna ze zelených křišťálů

Láskyplnost Feng Shui závěs do okna ze zelených křišťálů

Nádherný Feng Shui křišťálový závěs Láskyplnost vnáší do prostoru nejen jiskřivou barvu svých křišťálů, ale i zelenou barvu srdce, barvu náležející srdeční čakře, dále duhově metalizovanou barvu křišťálových korálků a… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Kód produktu:
X216599P
Vaše cena:
269 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Láskyplnost Feng Shui závěs do okna ze zelených křišťálů

Nádherný Feng Shui křišťálový závěs Láskyplnost vnáší do prostoru nejen jiskřivou barvu svých křišťálů, ale i zelenou barvu srdce, barvu náležející srdeční čakře, dále duhově metalizovanou barvu křišťálových korálků a též láskyplnost, teplo a pocit (nejen) mateřské péče. Zelená barva symbolizuje produktivitu, pokrok, prosperitu a materiální úspěch. 15 malých broušených duhově metalizovaných krystalů v srdíčkách barvy bronzu umocňuje působení a sílu Feng Shui závěsu. 4 cm velké křišťálové srdce pro Feng Shui z čirého broušeného olovnatého skla, zavěšené na konci závěsu, symbolizuje tzv. Metta (Láskyplnost), způsob meditační koncentrace, jenž je milujícím a láskyplným stavem mysli. Při tomto soustředění vás prostoupí pocit lásky, tepla a péče. Tento druh meditace je velmi užitečný pro vývoj všech tří součástí naží životní cesty: morálky, soustředění a moudrosti. Zavěste tuto šňůru křišťálů nejlépe do okna v bytě či kanceláři a nechte slunce zářit skrze ně v kouzelných a jiskřivých barvách duhy do vašeho prostoru. Už jen pohled na třpytivé záblesky světla vám vnese do duše mír, radost a uvolnění. Nechte svou mysl laskat barevným svitem slunce a nalezněte v sobě lásku a moudrost. Křišťálový závěs Láskyplnost je obzvláště vhodný do dětských pokojů, jelikož posiluje v dětech pocity všeobjímající lásky a péče. 

Délka závěsu cca 23,5 cm, velikost křišťálového srdce cca 40 mm. Broušené křišťály z olovnatého skla jsou v srdíčkách z bižuterního kovu barvy mosazi. Závěs dodáváme v dárkové pevné klenotnické papírové krabičce modré barvy.

Křišťál ve tvaru srdce má silný symbolický výzńam. Srdíčko přináší do života lásku, štěstí a harmonii v partnerském vztahu. Křišťálové srce přijímá všemi svými ploškami energii, kterou tímto znásobuje a následně a vydává do všech směrů. Harmonizuje okolní prostředí, udržuje v něm rovnováhu,  přivádí pozitivní energii a rozvojí aktivitu. Posiluje intuici. Křišťál ve tvaru srdce je vhodný do všech prostor, přímo ideální je pro dětské pokoje a ložnice.

Kříšťálový okenní závěs pro Feng Shui z broušeného olovnatého skla pomáhá léčit a harmonizovat pomocí světla, jež se na desítkách broušených hran rozzáří nádhernou duhou snad všech barev světelného spektra. Barevný třpyt se rozptýlí do prostoru a vnese do něj novou a čistou energii. Zároveň prostor zbaví negativní energie, harmonicky usměrňuje chaotické toky energie, do prostoru tak vplývá radost, pocity štěstí a pozitivní stimulace. Broušené hrany Feng Shui křišťálů podporují přesné myšlení, kreativitu, stimulují společenský živost a vytváří pozitivní vztahy v rodinně či s kolegy na pracovišti.

Duhové křišťály znásobují pozitivní účinky světla. Na svých jednotlivých ploškách odrážejí "Čchi " (tj. energie, která proudí všude kolem nás a shromažďuje se v místech, která Feng Shui považuje za příznivá. Čchi přináší štěstí, radost, bohatství a dlouhověkost) do všech směrů, takže Čchi ještě násobí.  Křišťál odvrací veškeré negativní Čchi v prostoru a navozuje v něm mír a stabilitu. Nejvhodnější je umístit duhové křišťály tam, kam dopadá sluneční světlo (zavěsit na okno, záclony, lustr apod.)

Naše duhové křišťály byly speciálně navrženy a vybroušeny pro účely Feng Shui. Jedná se o skleněné krystaly s příměsí olova, které se svými vlastnostmi velmi podobají přírodnímu křišťálu.

Související produkty