ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyLarimar šperky stříbro Design edice

Larimar náušnice stříbro Ag 925 LD 11

Larimar náušnice stříbro Ag 925 LD 11

Larimar náušnice stříbro s kabošony larimaru ve tvaru oválu z naší Larimar Design edice. Náušnice jsou vedle larimaru osazen dvěma broušenýmí modrými topazy s kapkovým brusem a kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do středy 21. 11.
Kód produktu:
X2LRME11P
Vaše cena:
999 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 66 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka66 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Larimar náušnice stříbro Ag 925 LD 11

Larimar náušnice stříbro s kabošony larimaru ve tvaru oválu z naší Larimar Design edice. Náušnice jsou vedle larimaru osazen dvěma broušenýmí modrými topazy s kapkovým brusem a kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý vzhled. Velmi dekorativní a elegantní šperk. Design v názvu znamená to nejlepší ze šperků s kameny, co vám u nás můžeme nabídnout. Šperk je ručně vyroben klenotnickými mistry, kameny larimaru jsou pečlivě vybrány se zřetelně modrým vybarvením. Délka náušnic cca 1,7 cm, velikost larimar kamenů cca 2 x10 mm, velikost modrých topazů cca 6 mm. Motýlkové zapínání. Ag 925. 

Šperky z této Design edice se mohou kresbou a odstínem barvy larimaru mírně lišit od ilustračních fotografií, vždy jsou však osazeny larimary a případně dalšími kameny stejné velikosti, kvality a ceny. 

Larimar, také zvaný jako „kámen delfínů“, patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na celém světě. Tento fakt je dán tím, že na světě existuje jediné naleziště této unikátní modré odrůdy pektolitu, kterou larimar je. Larimar se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola, asi 5 km vzdálené Rio Bahoruco v Dominikánské republice.

Jiný název pro Larimar je kámen Atlantidy. Podle slavného proroka Edgara Cayce je Dominikánská republika pozůstatek ztraceného kontinentu Atlantidy. Zajímavé je, že to byl právě Cayce, jenž už před zhruba 60 lety předpověděl objevení nového modrého kamene v Karibiku, tedy vlastně larimaru.

Larimar je uznáván léčiteli jako velmi silný a užitečný léčivý kámen. O larimaru se udává, že vnáší světlo do duše a léčí jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Larimar stimuluje čakry srdce a hrdla, čakru třetího oka a korunní čakru, usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost. Energie larimaru představuje mír a jasnost, larimar vyzařuje silnou energii hojení a lásky. Larimar se doporučuje pro lidi, kteří jsou ve stresu.

Více o kamenu: larimar

Související produkty