ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyLarimar šperky stříbro Design edice

Larimar přívěsek stříbro Ag 925 LD 11

Larimar přívěsek stříbro Ag 925 LD 11

Larimar přívěsek stříbro s krásným a kvalitním kabošonem larimaru ve tvaru oválu z naší Larimar Design edice. Přívěsek je vedle larimaru osazen dvěma broušenýmí modrými topazy a kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2LRMP11P
Vaše cena:
1 299 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
GLS kurýrní službazdarma
UloženkaUloženkazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Larimar přívěsek stříbro Ag 925 LD 11

Larimar přívěsek stříbro s krásným a kvalitním kabošonem larimaru ve tvaru oválu z naší Larimar Design edice. Přívěsek je vedle larimaru osazen dvěma broušenýmí modrými topazy a kubickými zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý vzhled. Velmi dekorativní a elegantní šperk. Design v názvu znamená to nejlepší ze šperků s kameny, co vám u nás můžeme nabídnout. Šperk je ručně vyroben klenotnickými mistry, kámen larimaru je pečlivě vybrán se zřetelně modrým vybarvením. Velikost přívěsku cca 2,8 cm, velikost larimar kamene cca 1,5 cm, průměr modrého topazu cca 38 mm, velikost oválného topazu cca 52 mm. Ag 925. 

Šperky z této Design edice se mohou kresbou a odstínem barvy larimaru mírně lišit od ilustračních fotografií, vždy jsou však osazeny larimary a případně dalšími akmeny stejné velikosti, kvality a ceny. 

Larimar, také zvaný jako „kámen delfínů“, patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na celém světě. Tento fakt je dán tím, že na světě existuje jediné naleziště této unikátní modré odrůdy pektolitu, kterou larimar je. Larimar se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola, asi 5 km vzdálené Rio Bahoruco v Dominikánské republice.

Jiný název pro Larimar je kámen Atlantidy. Podle slavného proroka Edgara Cayce je Dominikánská republika pozůstatek ztraceného kontinentu Atlantidy. Zajímavé je, že to byl právě Cayce, jenž už před zhruba 60 lety předpověděl objevení nového modrého kamene v Karibiku, tedy vlastně larimaru.

Larimar je uznáván léčiteli jako velmi silný a užitečný léčivý kámen. O larimaru se udává, že vnáší světlo do duše a léčí jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Larimar stimuluje čakry srdce a hrdla, čakru třetího oka a korunní čakru, usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost. Energie larimaru představuje mír a jasnost, larimar vyzařuje silnou energii hojení a lásky. Larimar se doporučuje pro lidi, kteří jsou ve stresu.

Více o kamenu: larimar

Související produkty