ÚvodŠperkyStříbrné šperky s kamenyLarimar šperky stříbro Design edice

Larimar prsten stříbro LD 12 Ag 925

Larimar prsten stříbro LD 12 Ag 925

Larimar prsten stříbro s krásným a kvalitním kabošonem larimaru ve tvaru kapky z naší Larimar Design edice. Prsten je vedle larimaru osazen dvěma broušenými modrými topazy a zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý vzhled… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 20. 12.
Kód produktu:
X2LRMR12P
Vaše cena:
1 099 Kč s DPH

Nakupte a dopravu máte zdarma!
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do rukyzdarma
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštuzdarma
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Privatezdarma
GLS kurýrní službazdarma
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Larimar prsten stříbro LD 12 Ag 925

Larimar prsten stříbro s krásným a kvalitním kabošonem larimaru ve tvaru kapky z naší Larimar Design edice. Prsten je vedle larimaru osazen dvěma broušenými modrými topazy a zirkony pro nepřehlédnutelný třpytivý vzhled. Design v názvu znamená to nejlepší ze šperků s kameny, co vám u nás můžeme nabídnout. Šperk je ručně vyroben klenotnickými mistry, kámen larimaru je pečlivě vybrán se zřetelně modrým vybarvením. Velikost prstenu v části s kameny 2 cm, velikost larimar kamene cca 1,3 cm, průmer modrých topazů cca 0,4 cm. Ag 925. 

Šperky z této Design edice se mohou kresbou a odstínem barvy larimaru mírně lišit od ilustračních fotografií, vždy jsou však osazeny larimary a případně dalšími akmeny stejné velikosti, kvality a ceny. 

Larimar, také zvaný jako „kámen delfínů“, patří mezi nejvzácnější polodrahokamy na celém světě. Tento fakt je dán tím, že na světě existuje jediné naleziště této unikátní modré odrůdy pektolitu, kterou larimar je. Larimar se těží pouze v Karibiku ve velmi malé hornaté oblasti ostrova Hispaniola, asi 5 km vzdálené Rio Bahoruco v Dominikánské republice.

Jiný název pro Larimar je kámen Atlantidy. Podle slavného proroka Edgara Cayce je Dominikánská republika pozůstatek ztraceného kontinentu Atlantidy. Zajímavé je, že to byl právě Cayce, jenž už před zhruba 60 lety předpověděl objevení nového modrého kamene v Karibiku, tedy vlastně larimaru.

Larimar je uznáván léčiteli jako velmi silný a užitečný léčivý kámen. O larimaru se udává, že vnáší světlo do duše a léčí jak ve fyzické, emocionální a mentální, tak i duchovní rovině. Larimar stimuluje čakry srdce a hrdla, čakru třetího oka a korunní čakru, usnadňuje nalézt v sobě vnitřní moudrost. Energie larimaru představuje mír a jasnost, larimar vyzařuje silnou energii hojení a lásky. Larimar se doporučuje pro lidi, kteří jsou ve stresu.

Více o kamenu: larimar

Související produkty