ÚvodEsoterikaKyvadla a esoterikaMasážní kameny a srdíčka

Růženín srdíčko masážní hmatka

Růženín srdíčko masážní hmatka

Růženín - léčitelská a masážní hmatka ve tvaru srdíčka vhodná nejen k léčení a masírování, ale i jako nádherný dárek pro vaše nejbližší. Masážní kameny jsou speciálně zbroušeny a tvarovány, aby dobře padly do rukou a… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Původní cena:
249 Kč
Ušetříte:
37 Kč −15%
Vaše cena:
212 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Růženín srdíčko masážní hmatka

Růženín - léčitelská a masážní hmatka ve tvaru srdíčka vhodná nejen k léčení a masírování, ale i jako nádherný dárek pro vaše nejbližší. Masážní kameny jsou speciálně zbroušeny a tvarovány, aby dobře padly do rukou a snadno se s nimi manipulovalo. Nejčastější je oválný hladký tvar, který příjemně působí na kůži.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii.

Léčebné užití: léčí choroby ledvin, srdce, jater, plic a genitálií a nervový systém. Léčí infekce močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Detailní popis kamene: růženín

 

Související produkty