ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáhrdelníky

Ametyst Buddha náhrdelník tibetský čakrový

Ametyst Buddha náhrdelník tibetský čakrový

Unikátní tibetský Buddha náhrdelník pro harmonizaci čaker z korálků ametystu s vloženými korálky tygřího oka a dalších polodrahokamů. Délka je cca 74 cm, velikost korálků je cca 6 mm, velikost mistrovského korálku je… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2BJEW-G554-05GP
Vaše cena:
479 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Ametyst Buddha náhrdelník tibetský čakrový

Unikátní tibetský Buddha náhrdelník pro harmonizaci čaker z korálků ametystu s vloženými korálky tygřího oka a dalších polodrahokamů. Délka je cca 74 cm, velikost korálků je cca 6 mm, velikost mistrovského korálku je cca 8 mm.
Náhrdelník je doplněn dvěma hlavami Buddhy ze stříbřitého kovu, aby náhrdelník svému nositeli přinášel blahobyt a štěstí, jichž je Buddha symbolem.

Energetické Buddha náhrdelníky mají na základě svého buddhistického původu řadu menších kamenů plus jeden větší, ke kterému je připojen broušený kámen kónického tvaru, tzv. mistrovský kámen. Síla a energie jednotlivých kamenů působí léčivě a harmonizačně na tělo i duši. Čistí a harmonizují čakry.

Tip na nošení: náhrdelník lze stočit na tenké zápěstí 4x a na výrazně silnější zápěstí 3x, lze jej tedy nosit i jako náramek.
Při běžné velikosti zápěstí to však možné není.  

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Detailní popis kamene: ametyst

 

Související produkty