ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáhrdelníky

Náhrdelník onyx čakrový s lapisem lazuli

Náhrdelník onyx čakrový s lapisem lazuli

Atraktivní onyx čakrový náhrdelník z korálků černého onyxu, korálků z polodrahokamů v barvách čaker a velkým korálkem lapisu lazuli u harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Jednotlivé druhy drahých kamenů… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2NJEW-JN01753-02P
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Náhrdelník onyx čakrový s lapisem lazuli

Atraktivní onyx čakrový náhrdelník z korálků černého onyxu, korálků z polodrahokamů v barvách čaker a velkým korálkem lapisu lazuli u harmonizuje a dobíjí energii čaker, těla i mysli. Jednotlivé druhy drahých kamenů jsou od sebe odděleny třpytivými aplikacemi z obecného kovu stříbrné barvy. Třpytivé magnetické zapínání dodává náhrdelníku luxusní a elegantní vzhled. Délka náhrdelníku cca 42 cm. Průměr korálků cca 8 mm, průměr korálku lapisu lazuli cca 12 mm. Ilustrativní vyobrazení produktu z přírodního materiálu, skladba, barva a kresba korálků se může lišit od doprovodných fotografií.

Mezi kameny v tomto šperku najdete sedm oblíbených polodrahokamů – oranžovo červený karneol, jemně oranžový jaspis, žlutý citrín, zelený avanturín, jemně fialový ametyst, světle modrý křemen a modro bílý lapis lazuli, vybrané barevně tak, aby harmonizovaly všechny čakry v našem těle. Od Kořenové až po Korunní čakru. Drahé kameny čistí a nabíjí jednotlivé čakry a díky tomu lze dosáhnout maximální harmonizace celého energetického systému vašeho organismu.

Používejte čakrový šperk při práci, abyste zablokovali negativitu okolo vás a udrželi si pozitivní myšlení a náladu, zůstali soustředění a odolní vůči pracovnímu stresu. Tím, že sedm kamenů v tomto šperku harmonizuje všech sedm hlavních čaker, bude vaše tělo i mysl harmonicky sladěno. 

Více o čakrách

Metafyzické účinky kamene lapis lazli

Lapis Lazuli je duchovní kámen. Vhodný pro meditace. Přináší klid a mír, působí proti depresi a rychle odstraňuje stres. Lapis lazuli je ochranný kámen, hlavně pro děti. Dodává odvahu, přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.

Léčebné využití: udává se, že lapis lazuli snižuje horečku, krevní obtíže, potlačuje migrénové bolesti hlavy, pomáhá při detoxikaci. Též se udívá, že posiluje imunitní systém, pomáhá při respiračních onemocněních, působí na štítnou žlázu a hlasivky, posiluje zrak, snižuje krevní tlak, čistí krev, je účinný při nespavosti.

Detailní popis účinků kamene Lapis Lazuli

Související produkty