ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáhrdelníky

Náhrdelník z polodrahokamů proti bolestem hlavy

Náhrdelník z polodrahokamů proti bolestem hlavy

Překrásný náhrdelník ze sekaných kousků šesti různých polodrahokamů, sestavený podle tradičních návodů hinduistických mnichů tak, aby přinášel svému nositeli úlevu při bolestech hlavy a migrénách. V tomto náhrdelní se… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Původní cena:
299 Kč
Ušetříte:
60 Kč −20%
Vaše cena:
239 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Náhrdelník z polodrahokamů proti bolestem hlavy

Překrásný náhrdelník ze sekaných kousků šesti různých polodrahokamů, sestavený podle tradičních návodů hinduistických mnichů tak, aby přinášel svému nositeli úlevu při bolestech hlavy a migrénách. V tomto náhrdelní se "sešly" ty nejsilnější kamínky proti bolestem hlavy - především akvamarín a čirý horský křišťál, doplněné o ametyst, olivín, růženín a citrín. Sám o sobě je tento náhrdelní svou jemnou barevností okouzlujícím šperkem.

Právě složení tohoto náhrdelníku dává důvod věřít, že tento náhrdelník nebyl po stovky let nošen bezúčelně: především je v něm akvamarín, známý jako kámen harmonizující krční čakru, tedy tu čakru, která má vliv na oblast šíje a krnční páteře. Akvamarín v sobě nese uklidňující energii, která může zmírnit nejen stres, ale i svalové napětí v oblasti šíje. Energie tohoto kamene navíc pomáhá proti negativitě v našem okolí.

Velmi oblíbený kámen pro celkovou úlevu od bolesti a celkové uzdravení je čirý křišťál. O křišťálu je obecně známo, že jde velmi účinný kámen po čištění čaker, který pomáhá plynulému toku energie skrze naše tělo od pat až k hlavě. Čirý křišťál, umístěný jako náhrdelník v oblasti šíje pomáhá zmírnit energetické i fyzické blokády v této oblasti, a tím i údajně účinně snížit bolesti hlavy a zmírnit migrény. Křišťál je unikátní energetický kámen, jehožblízkost posiluje účinky ostatních léčivých kamenů, i to je důvodem, proč v tomto náhrdelníku najdete právě křišťál.

Vedel již zmíněného křišťálu a kvamarínů je zde ametyst. Amethyst je také úžasný krystal pro úlevu od bolestí. Je silným očistným kamenem, který umí pomoci odstranit zbytky negativních energií v našem těle i mysli, díky může pozitivní energie plynule proudit mezi naším těleme a čakrami.Ametyst je vysoce spirituální a ochranný kámen, který nám dodává emoční podporu a dobrou mysl, se kterou se lze lépe s bolestmi vyrovnat. 

Zbývající tři kameny - citrín, olivín a růženín, nejsou v tomto náhrdelníku jen pro okrasu, ale i v jejich případě jde o léčivé kamínky, o kterých se traduje pomáhájí s úlevou od bolestí.

Související produkty