ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky destičkové z polodrahokamů

Ametrín náramek extra destičkový s korálky šířka 18 mm

Ametrín náramek extra destičkový s korálky šířka 18 mm

Krásně provedený náramek z korálků a ručně broušených leštěných kamenů ametrínu ve tvaru mašliček vnáší svému nositeli do života jas, uklidňuje a zbavuje napětí. Velmi dekorativní náramek ve stylu, jaký se u šperků s… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 28. 05.
Kód produktu:
N-BJEW-C258-1
Vaše cena:
449 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Ametrín náramek extra destičkový s korálky šířka 18 mm

Krásně provedený náramek z korálků a ručně broušených leštěných kamenů ametrínu ve tvaru mašliček vnáší svému nositeli do života jas, uklidňuje a zbavuje napětí. Velmi dekorativní náramek ve stylu, jaký se u šperků s ametrínem často nevyskytuje. Šířka náramku 18 mm z něj činí nepřehlédnutelnou ozdobu. Kameny jsou navlečeny na dvou gumičkách. Kupujete přímo vyobrazený šperk.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 18 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Náramek přetáhnete přes dlaň s obvodem cca 25 cm, při větším obvodu dlaně již hrozí přetržení. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Ametrín je energeticky velmi silný, krásný kámen, který v sobě kombinuje vlastnosti ametystu a citrínu. Má rychlé a silné účinky.Očišťuje mysl od stresů, napětí a uklidňuje ji, pomáhá zvyšovat snášenlivost mezi lidmi, zbavuje předsudků, podněcuje schopnost rozhodovat sám o sobě a svém životě. Vnáší do života jas, tvůrčí způsoby řešení, posiluje soustředění. Odbourává negativní citové bloky. Chrání před psychickými útoky.

Léčebné využití ametrínu: proniká ke kořenům problémů, silně očistný, odstraňuje z aury vše negativní a z těla vše jedovaté. Velmi užitečný v případě dlouhodobých nemocí – odhaluje příčinu. Čistič krve, zdroj energie, regenerace těla, posiluje imunitní systém. Léčí syndrom chronické únavy, potlačuje stres, deprese, silné citové vzrušení, poruchy trávení, vředy, únavu, malátnost, trvalé bolesti hlavy.

Detailní popis kameneametrín

Související produkty