ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Akvamarín náramek s hlavou lva měděný

Akvamarín náramek s hlavou lva měděný

Krásný elegantní náramek z korálků přírodního akvamarínu s vloženou detailně propracovanou kovovou hlavou lva v barvě mědi je nejen velmi elegantním a atraktivním šperkem, ale též silným talismanem pro odvahu… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 25. 10.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB01802-04-MDP
Původní cena:
199 Kč
Ušetříte:
40 Kč −20%
Vaše cena:
159 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Akvamarín náramek s hlavou lva měděný

Krásný elegantní náramek z korálků přírodního akvamarínu s vloženou detailně propracovanou kovovou hlavou lva v barvě mědi je nejen velmi elegantním a atraktivním šperkem, ale též silným talismanem pro odvahu, statečnost, sílu a schopnost činit nesnadná rozhodnutí. Náramek dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. 
Ilustratívní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Kovový korálek ve tvaru lví hlavy je zpracován do poslední detailu včetně nádherně provedené hřívy. Tento lev je králem zvířat už od prvního pohledu. Lví hlava se zaleskne při každém pohybu vašeho zápěstí a podtrhuje tak výjimečnou krásu tohoto náramku. Dodnes se symbol lva používá jako ochranný talisman a ve spojení s lávovým kamenem je tento náramek nejen pohledným šperkem, ale i mocným talismanem. Korálky se lví hlavou jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Tento náramek je vhodný pro ženy i muže.  

Lev je symbolem nejen neporazitelné síly a odvahy, ale též symbolizuje slunce, statečné srdce a ušlechtilost. Lev ochraňuje, přináší mír a spravedlnost. V řadě kultur je lev též symbolem života na zemi, symbolem muže a mužské síly, ušlechtilosti a ochrany. Šperky se symbolem lva jsou proto silnými ochrannými talismany.

Akvamarín je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Dokáže zlomit staré sebeobranné naprogramování, zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření. Skvělý kámen pro meditaci.

Detailní popis kamene: akvamarín

Související produkty