ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Amazonit náramek AA kvalita korálky extra

Amazonit náramek AA kvalita korálky extra

Až neuvěřitelně krásný náramek z korálků amazonitu v prvotřídní kvalitě, který zeleno-modrým odstínem své barvy téměř překonává krásu barvy přírodních tyrkysů. Při pohledu na tento náramek se zasníte a přenesete se… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
AMAZB EXTRA
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Amazonit náramek AA kvalita korálky extra

neuvěřitelně krásný náramek z korálků amazonitu v prvotřídní kvalitě, který zeleno-modrým odstínem své barvy téměř překonává krásu barvy přírodních tyrkysů. Při pohledu na tento náramek se zasníte a přenesete se někam k moři, do zátoky s tyrkysově modrou a zelenou vodou, zalitou sluncem letního dne... Právě tohle tento skvostný náramek svou barvou připomíná. Korálky amazonitu o velikosti cca 5 mm jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Přírodní amazonit v AA kvalitě. Ilustratívní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality. 

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích.

 

Související produkty