ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Ametyst náramek korálkový extra s fialovými krystaly

Ametyst náramek korálkový extra s fialovými krystaly

Půvabný náramek z velkých korálků ametystu, doplněných fialovými krystalky z broušeného skla a štrasových aplikací s broušenými skleněnými korálky pro třpytivý vzhled, svého nositele ochraňuje, dává optimismus do života… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do středy 25. 04.
Kód produktu:
N-J-JB00005
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Ametyst náramek korálkový extra s fialovými krystaly

Půvabný náramek z velkých korálků ametystu, doplněných fialovými krystalky z broušeného skla a štrasových aplikací s broušenými skleněnými korálky pro třpytivý vzhled, svého nositele ochraňuje, dává optimismus do života a odstraňuje negativitu v jeho okolí. Potlačuje stres, zmírňuje hněv a posiluje věrnost a lásku. Velikost korálků cca 10 mm. Okouzlujcí šperk, vhodný pro jakoukkoliv příležitost včetně slavnostních chvílí. 

Důležité upozornění: náramek má obvod 16,5 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Náramek přetáhnete přes dlaň s obvodem cca 25 cm, při větším obvodu dlaně již hrozí přetržení. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl. Je kamenem pravé, ryzí lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Související produkty