ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Čaroit náramek sekaný extra velké kousky

Čaroit náramek sekaný extra velké kousky

Kouzelný náramek v sytě fialovém tónu z extra velkých tromlovaných kousků prvotřídního vzácného čaroitu navlečených na gumičce. Díky kráse barvy a velkých kousků kamene jde o výrazný a nepřehlédnutelný šperk, který… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Původní cena:
399 Kč
Ušetříte:
80 Kč −20%
Vaše cena:
319 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Čaroit náramek sekaný extra velké kousky

Kouzelný náramek v sytě fialovém tónu z extra velkých tromlovaných kousků prvotřídního vzácného čaroitu navlečených na gumičce. Díky kráse barvy a velkých kousků kamene jde o výrazný a nepřehlédnutelný šperk, který svého nositele nejen zdobí, ale též pozitivně ovlivňuje jeho ducha a pomáhá mu překonávat obavy a strach. Ilustrativní vyobrazení, kupujte přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí a tvarem kamenů, jejich barevností, strukturou a kresbou.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Náramek přetáhnete přes dlaň s obvodem cca 25 cm, při větším obvodu dlaně již hrozí přetržení. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Čaroit je kamenem proměny. Ovlivňuje duši a překonává strach. Má velkou hojivou moc na všech úrovních. Probouzí bezvýhradnou lásku sám k sobě a pomáhá vyrovnat se s našimi zápornými vlastnostmi. Uvádí do rovnováhy zmatené emoce. Potlačuje stres a obavy. Přeměňuje negativní energii v hojivou sílu a pocity nerovnováhy uvádí v harmonii a uvolnění.

Léčebné využití: dodává energii. Reguluje krevní tlak. Má blahodárný vliv na oči, srdce, játra, slinivku břišní. Napravuje játra poškozená alkoholem. Pročišťuje tělo, zbavuje křečí a bolestí. Zahání nespavost a pomáhá dětem klidně usínat.

Související produkty