ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Fluorit multicolor náramek z extra velkých oválků

Fluorit multicolor náramek z extra velkých oválků

Fluorit multicolor náramek z extra velkých oválků

Okouzlující náramek z extra velkých, tromlovaných oválků více barevného fluoritu, navlečených na gumičce zelené barvy. U fluoritu multicolor převažuje barva zelená v různých odstínech spolu s fialovou (až ametystovou) a… více »

Dostupnost:
skladem
Doručíme
Doručíme do pátku 26. 01.
Vaše cena:
249 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Fluorit multicolor náramek z extra velkých oválků

Okouzlující náramek z extra velkých, tromlovaných oválků více barevného fluoritu, navlečených na gumičce zelené barvy. U fluoritu multicolor převažuje barva zelená v různých odstínech spolu s fialovou (až ametystovou) a modrou barvou. Krásný a výrazný šperk, nejen díky několika barvám fluoritu, ale velikosti oválků fluoritu cca 12 mm. Ilustrativní vyobrazení, kupujte přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, tvarem, barevností, strukturou a kresbou kamenů.

Velikost náramku: univerzální náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Náramek přetáhnete přes dlaň s obvodem cca 25 cm, při větším obvodu dlaně již hrozí přetržení. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Fluorit má silnou ochrannou moc na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, koncentraci, pomáhá při učení. Ruší škodlivé záření z počítačů.

Detailní popis kamene: fluorit

Související produkty