ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Fluorit multicolor náramek z korálků

Fluorit multicolor náramek z korálků

Okouzlující náramek z korálků vícebarevného fluoritu.U fluoritu multicolor je nejčastější barva zelená v různých odstínech spolu s fialovou (až ametystovou) a modrou barvou, také v různých barevných odstínech. Krásný… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do středy 23. 01.
Kód produktu:
X2N-BJEW-F202-05P
Původní cena:
129 Kč
Ušetříte:
26 Kč −20%
Vaše cena:
103 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Fluorit multicolor náramek z korálků

Okouzlující náramek z korálků vícebarevného fluoritu.fluoritu multicolor je nejčastější barva zelená v různých odstínech spolu s fialovou (až ametystovou) a modrou barvou, také v různých barevných odstínech. Krásný, atraktivní a výrazný šperk díky několika barvám fluoritu. Velikost korálků fluoritu cca 6 mm, korálky jsou navlečeny na kvaltiní nylonové gumičce bílé barvy. Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, tvarem, barevností, strukturou a kresbou kamenů.

Velikost náramku: univerzální náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Fluorit má silnou ochrannou moc na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, potlačuje silné emoce, posiluje analytické schopnosti, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, koncentraci, pomáhá při učení. Ruší škodlivé záření z počítačů.

Detailní popis kamene: fluorit

Související produkty