ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Jaspis Dalmatin náramek korálky

Jaspis Dalmatin náramek korálky

Atraktivní elastický náramek z fazetovaných plochých korálků přírodního jaspisu dalmatin svého nositele ochraňuje, přináší klid a pohlcuje negativní energie z okolního prostředí. Velikost korálků cca 8,5 mm, korálky… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pondělí 29. 04.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB03188-02P
Vaše cena:
149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Jaspis Dalmatin náramek korálky

Atraktivní elastický náramek z fazetovaných plochých korálků přírodního jaspisu dalmatin svého nositele ochraňuje, přináší klid a pohlcuje negativní energie z okolního prostředí. Velikost korálků cca 8,5 mm, korálky jsou navlečeny na nylonové gumičce neutrální barvy. Náramek je doplněn kovovou aplikací z bižuterního kovu stříbřité barvy s úchytem, ke kterému lze pživěsit libovolný ověsek. Ilustrativní vyobrazení.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení na obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem, riziko přetržení. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí.

Léčebné využití: dodává energii, pomáhá zmírnit porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Dalmatin jaspis je béžový, posetý tmavými puntíky,mírní ukvapenost a neuváženost, učí rozvážnosti a trpělivosti, pomáhá nám dokonale poznat sami sebe. Napomáhá při léčbě žaludečních potíží a křečí, udává se, že jaspis dalmatin podporuje nervový systém a přináší zdravý a klidný spánek.

Detailní popis kamene: jaspis 

Související produkty