ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Křišťál jahodový náramek extra

Křišťál jahodový náramek extra

Unikátní, jahodově zbarvený křišťálový zázrak, to je náramek z oblých kousků vzácného přírodního tzv. jahodového křišťálu, který nejen harmonizuje tělo i mysl, ale je též překrásným šperkem. Jahodový křišťál, v… více »

Dostupnost:
skladem
Doručíme
Doručíme do pátku 26. 01.
Vaše cena:
249 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Křišťál jahodový náramek extra

Unikátní, jahodově zbarvený křišťálový zázrak, to je náramek z oblých kousků vzácného přírodního tzv. jahodového křišťálu, který nejen harmonizuje tělo i mysl, ale je též překrásným šperkem. Jahodový křišťál, v angličtině též často nazývaný "red fire" - tedy červený oheň, je obchodním názvem vzácné a nádherné varianty křišťálu, který v sobě nese inkluze oxidu železa, jež mu dávají jeho charakteristickou, jahodově červenou barvu. Velikost kousků křišťálu se pohybuje od 8 mm do 15 mm. Navlečeno na bílé gumičce. Ilustratívní vyobrazení, obdržíte náramek srovnatelné kvality. Jsme moc rádi, že vám mimořádně můžeme nabídnout tento křišťál v našem obchodě.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení na obvod 24 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Pomáhá sebezdokonalení. Ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.
Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Související produkty