ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Křišťál pukaný náramek extra s turmalíny

Křišťál pukaný náramek extra s turmalíny

Jiskřivý náramek z korálků vzácného přírodního pukaného křišťálu a černého turmalínu, který nejen harmonizuje tělo i mysl, ale je též překrásným šperkem. Přestože již svým názvem říká tento vzácný a drahý křišťál, že… více »

Dostupnost:
není skladem
Doručíme
Vaše cena:
229 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Křišťál pukaný náramek extra s turmalíny

Jiskřivý náramek z korálků vzácného přírodního pukaného křišťálu a černého turmalínu, který nejen harmonizuje tělo i mysl, ale je též překrásným šperkem. Přestože již svým názvem říká tento vzácný a drahý křišťál, že jsou vněm různé trhlinky, jde o nejkrásnější variantu čistého horského křišťálu, jaká existuje. Právě množství prasklinek v dokonale čistém křišťálu dává tomuto náramku jiskřivý, pod dopadem světla až diamantově třpytivý vzhled a v kombinaci s černým turmalínem (skoryl) působí výrazným atraktivním dojmem. Velikost korálků se pohybuje cca 8 mm. Navlečeno na bílé gumičce. Ilustratívní vyobrazení, obdržíte náramek srovnatelné kvality.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost a samostatnost. Pomáhá sebezdokonalení. Ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly. Harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.
Léčebné využití: vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy, zvyšuje laktaci.

Černý turmalín (skoryl) je jedinečný kámen, nemá nikdy nepříznivý účinek, působí ve prospěch svého majitele a přináší mu radost. Pohlcuje negativní vibrace, potlačuje stres, zlost, strach, je ochranným šamanským kamenem. Napomáhá pochopení sebe sama i druhých, zvyšuje sebedůvěru, nezávislost a pomáhá získat nadhled nad rozčilujícími situacemi.

Léčebné využití: Udává se, že turmalín skoryl je účinný léčitel těla i duše, příznivě působí na mysl a potlačuje úzkosti.

 

Související produkty