ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Sagenit (Křišťál s rutilem) náramek extra z prvotřídního kamene

Sagenit (Křišťál s rutilem) náramek extra z prvotřídního kamene

Nádherný náramek z různě velkých pravidelných oválků sagenitu v prvotřídní kvalitě na gumičce doslova září zlatavými inkluzemi rutilu jako sluníčko na letní obloze. Velmi optimistický a dobrou náladu již od pohledu… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Sagenit (Křišťál s rutilem) náramek extra z prvotřídního kamene

Nádherný náramek z různě velkých pravidelných oválků sagenitu v prvotřídní kvalitě na gumičce doslova září zlatavými inkluzemi rutilu jako sluníčko na letní obloze. Velmi optimistický a dobrou náladu již od pohledu dávající šperk.

Sagenit nebo-li Křišťál s Rutilem, je kamenem energie. Dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Zvyšuje energetické impulsy křišťálu a působí jako vysoce vibrační léčitel. Vytlačuje negativní energii, boří bariéry bránící duchovnímu růstu a dovoluje minulosti odejít z vašeho života. Poskytuje ochranu před citovými útoky. Pomáhá při odstraňování nerovnováhy pocházející z minulých životů. Vnáší jasnost do událostí z minulých životů a které ovlivňují přítomnost. V citové oblasti hojí temné naladění duše a funguje jako antidepresivum. Přináší úlevu od strachu, fóbií a obav. Odhaluje omezení a dokáže čelit sebenenávisti. Učí odpuštění na všech úrovních.

Léčebné využití: pohlcuje z nervů, svalů, krve a trávícího traktu jedovaté látky s obsahem rtuti. Pomáhá při chronických onemocněních, impotenci a neplodnosti. Výborně působí při vyčerpanosti a nedostatku energie. Léčí dýchací ústrojí a bronchitidu. Odstraňuje parazity. Stimuluje růst a regeneraci buněk, napravuje přetržené tkáně.

Země původu: Brazílie

Související produkty