ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Měsíční kámen oranžový náramek oválky extra krásný kámen

Měsíční kámen oranžový náramek oválky extra krásný kámen

Atraktivní náramek z velkých oválků přírodního měsíčního kamene oranžové barvy vás okouzlí již na první pohled svým hedvábně lesklým půvabem prvotříního měsíčního kamene a jemným třpytem na povrchu kamínků. Budete-li… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
MOONST-B-extra
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Měsíční kámen oranžový náramek oválky extra krásný kámen

Atraktivní náramek z velkých oválků přírodního měsíčního kamene oranžové barvy vás okouzlí již na první pohled svým hedvábně lesklým půvabem prvotříního měsíčního kamene a jemným třpytem na povrchu kamínků. Budete-li mít tento nádherný šperk na ruce, krása tohoto měsíčního kamene vám přinese do duše klid a mír, radost a klidný spánek. Velikost oválků měsíčního kamene cca 1,4 až 1,6 cm, průmer oválků cca 1 cm. Oválky jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení na obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Měsíční kámen je úzce spjat s Měsícem a intuicí. Přitahuje lásku a řeší milenecké problémy. Zajišťuje klidný spánek. Mírně ochranný zvláště na cestách. Obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce. Na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.

Detailní popis vlastností a účinků kamene: měsíční kámen

Ilustrativní vyobrazení, kupujete přírodní materiál, proto se jednotlivé náramky mohou od doprovodných fotografií lišit velikostí, barevností, strukturou a kresbou kamene.

Související produkty