ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Morganit - beryl růžový smaragd náramek

Morganit - beryl růžový smaragd náramek

Nádherný a unikátní náramek z oblých kousků vzácného morganitu, zvaného též růžový smaragd, přináší lásku, sounáležitost a vzájemné pochopení mezi partnery. Je kamenem božské lásky. Náramky z kamenů v takové velikosti a… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Morganit - beryl růžový smaragd náramek

Nádherný a unikátní náramek z oblých kousků vzácného morganitu, zvaného též růžový smaragd, přináší lásku, sounáležitost a vzájemné pochopení mezi partnery. Je kamenem božské lásky. Náramky z kamenů v takové velikosti a kvalitě nemíváme na e-shopu často, jejich počet je vždy omezen jen na několik kousků! Morganit je osobním kamenem lidí narozených ve znamení Váhy. Růžový morganit je doplněn kousky modrého akvamarínu pro atraktivnější vzhled.

Morganit, nebo-li růžový smaragd, též kámen božské lásky. Název „růžový smaragd“ vychází pravděpodobně z faktu, že oba minerály jsou svým chemickým složením odrůdou berylu. Jedná se o vzácný polodrahokam s omezeným výskytem.Jeho barva je růžová, od krásně průhledných kamenů až po neprůhledné, přes stříbřitě růžovou, broskvovou až po světle modrou či fialovou. 

Morganit ztělesňuje lásku k sobě i k ostatním lidem. Ženám pomáhá uvědomit si svou nezávislost na mužích při současném pocitu harmonie s mužskou energií. Je tak vhodným kamenem pro partnery, zvyšuje pocit sounáležitosti, lásku a vzájemné pochopen

Léčebné využití morganitu: harmonizace srdeční čakry, ovlivněním čakry sakrální stimuluje energii Kundalini a tím sexuální prožitky, a může se použít při poruchách brzlíku. 

Země původu: Madagaskar

Čtěte více o vlastnostech kamene morganit

Související produkty