ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Sodalit náramek korálkový

Sodalit náramek korálkový

Atraktivní elastický náramek z fazetovaných plochých korálků přírodního sodalitu.Modrá a bílá kresba sodalitu dává náramku půvabný a atraktivní vzhled. Velikost korálků cca 8,5 mm, korálky jsou navlečeny na nylonové… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 22. 02.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB03188-04P
Vaše cena:
149 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Sodalit náramek korálkový

Atraktivní elastický náramek z fazetovaných plochých korálků přírodního sodalitu.Modrá a bílá kresba sodalitu dává náramku půvabný a atraktivní vzhled. Velikost korálků cca 8,5 mm, korálky jsou navlečeny na nylonové gumičce neutrální barvy. Náramek je doplněn kovovou aplikací z bižuterního kovu stříbřité barvy s úchytem, ke kterému lze přivěsit libovolný ověsek. Ilustrativní vyobrazení.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení na obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem, riziko přetržení. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Sodalit má mezi modrými kameny nejintenzivnější vibrace. Spojuje logiku s intuicí, prohlubuje meditaci a porozumění aktuálním stavům vašeho života. Rozvíjí a zklidňuje mysl. Potlačuje duševní zmatek. Umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, chrání před konflikty, zvyšuje sebevědomí.

Léčebné využití: Sodalit pomáhá při léčbě potíží způsobených stresem, emocemi a strachem, posiluje nervový systém. Udává se, že má očistný účiněk pro lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováze metabolismus, posiluje imunitní systém. Má snižovat horečku, krevní tlak a příznivě působit na hlasivky, krk a hrtan. 

Detailní popis kamene: sodalit

Související produkty