ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Tygří oko Love náramek korálkový

Tygří oko Love náramek korálkový

Půvabný náramek Láska z velkých satinovaných korálků tygřího oka, doplněných kovovou hlavou lva v barvě mědi a nápisem Love - láska. Tento náramek má silnou léčivou a očistnou moc, posiluje věrnost, svého nositele… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do středy 20. 02.
Kód produktu:
X2N-TY-BJEW-JB03238P
Původní cena:
199 Kč
Ušetříte:
40 Kč −20%
Vaše cena:
159 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tygří oko Love náramek korálkový

Půvabný náramek Láska z velkých satinovaných korálků tygřího oka, doplněných kovovou hlavou lva v barvě mědi a nápisem Love - láska. Tento náramek má silnou léčivou a očistnou moc, posiluje věrnost, svého nositele ochraňuje a dává naději, ale je též nádhernou ozdobou třeba pro slavnostní chvíle. Okouzlující šperk, vhodný pro jakoukoliv příležitost. Velikost korálků cca 8 mm.  

Kovový korálek ve tvaru lví hlavy je zpracován do poslední detailu včetně nádherně provedené hřívy. Tento lev je králem zvířat už od prvního pohledu. Kombinace lesknoucího se zlatavého kovu lví hlavy se satinovaným povrchem korálků tygřího oka je elegantní vzhled. Lví hlava se zaleskne při každém pohybu vašeho zápěstí a podtrhuje tak výjimečnou krásu tohoto náramku. Symbol lva se od nepaměti používá jako ochranný talisman. Korálky se lví hlavou jsou navlečeny na nylonové gumičce bílé barvy. Hlava lva z obecného kovu barvy mosazi. Tento náramek je vhodný pro ženy i muže.  Ilustrativní vyobrazení produktu z přírodního materiálu, skladba, barva a kresba korálků se může lišit od doprovodných fotografií.

Lev je symbolem nejen neporazitelné síly a odvahy, ale též symbolizuje slunce, statečné srdce a ušlechtilost. Lev ochraňuje, přináší mír a spravedlnost. V řadě kultur je lev též symbolem života na zemi, symbolem muže a mužské síly, ušlechtilosti a ochrany. Šperky se symbolem lva jsou proto silnými ochrannými talismany.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 21 cm. Při natažení nad obvod 22 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou, podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství, pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty, potlačuje deprese. 

Detailní popis kamene:  Tygří oko

Související produkty