ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Tygří oko náramek korálkový s hlavou lva

Tygří oko náramek korálkový s hlavou lva

Atraktivní náramek s půvabnou hedvábně zlatou barvou korálků tygřího oka s nádhernou hrou světla se zlatými a čenými stíny, doplněných zlatou hlavou lva, dává svému nositeli ochranu před negativitou a posiluje sílu… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2N-BJEW-F276-D02P
Vaše cena:
199 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tygří oko náramek korálkový s hlavou lva

Atraktivní náramek s půvabnou hedvábně zlatou barvou korálků tygřího oka s nádhernou hrou světla se zlatými a čenými stíny, doplněných zlatou hlavou lva, dává svému nositeli ochranu před negativitou a posiluje sílu vůle. Je nejen velmi elegantním a atraktivním šperkem, ale též silným talismanem pro odvahu, statečnost, sílu a schopnost činit nesnadná rozhodnutí. Velikost korálků tygřího oka cca 8 mm. Náramek má zapínání v shamballa stylu, ukončené dvěma korálky tygřího oka. Velkou předností náramku s tímto zapínáním je jeho flexibilita, kdy je možné náramek natáhnout až na obvod cca 25 cm. Korálky jsou navlečeny na silné bavlněné šňůrce černé barvy. 

Kovový korálek ve tvaru lví hlavy je zpracován do poslední detailu včetně nádherně provedené hřívy. Tento lev je králem zvířat už od prvního pohledu. Soulad lesknoucího se zlatavého kovu lví hlavy s se sametově zlatatou barvou tygřího oka dává náramku luxusní a elegantní vzhled. Lví hlava se zaleskne při každém pohybu vašeho zápěstí a podtrhuje tak výjimečnou krásu tohoto náramku.

Lev je symbolem nejen neporazitelné síly a odvahy, ale též symbolizuje slunce, statečné srdce a ušlechtilost. Lev ochraňuje, přináší mír a spravedlnost. V řadě kultur je lev též symbolem života na zemi, symbolem muže a mužské síly, ušlechtilosti a ochrany. Šperky se symbolem lva jsou proto silnými ochrannými talismany.

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou, podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství, pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty, potlačuje deprese.

Detailní popis kamene:  Tygří oko

Související produkty