ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Tygří oko pánský náramek s hlavou jaguára

Tygří oko pánský náramek s hlavou jaguára

Luxusní pánský náramek z prvotřídního tygřího oka v AAA kvalitě se stylizovanou hlavou jaguára s nastavitelným obvodem ochraňuje, přináší štěstí a prosperitu. Posiluje sílu vůle, přináší prosperitu a… více »

Dostupnost:
poslední  3 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB03154P
Vaše cena:
399 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Tygří oko pánský náramek s hlavou jaguára

Luxusní pánský náramek z prvotřídního tygřího oka v AAA kvalitě se stylizovanou hlavou jaguára s nastavitelným obvodem ochraňuje, přináší štěstí a prosperitu. Posiluje sílu vůle, přináší prosperitu a štěstí. S  vloženou kovovou hlavou jaguára v barvě barvě zlata, pokrytou třpytivými zirkony, je nejen velmi elegantním a atraktivním šperkem, ale též silným talismanem proti všemu zlému a pro zažehnání přicházející nemoci. Obvod náramku je 17 až 23 cm, k náramku jsou přidány další 4 korálky tygřího oka spolu s nylonovou gumičkou, náramek lze seskládat až na obvod ccc 24 až 25 cm.

Kovový korálek ve tvaru hlavy jaguára je osazen dvěma výraznými červenými broušenými skleněnými krystaly v očních důlcích a spoustou drobných čirých broušených kubických zirkonů po celé hlavě. Díky broušeným zirkonům se hlava třpytí při kažém pohybu vašeho zápěstí a podtrhuje tak výjimečnou krásu tohoto náramku. Dodnes se hlava jaguára používá jako symbol síly, odvahy a jasné vize a ve spojení s lávovým kamenem je tento náramek nejen pohledným šperkem, ale i mocným talismanem. Korálky s hlavou jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Díky tomu se přizpůsobí téměř každému zápěstí. Průměr korálků z lávového kamene cca 1,2 cm, velikost hlavy jaguára cca 14 mm, velikost hematitových kostek je cca 8 mm. Hlava z obecného kovu zlatavé barvy. Tento náramek je vhodný pro pro muže, ale též pro ženy s větším obvodem zápěstí.

Tygří oko je ochranný kámen. Nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou. Podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí, tok energie v těle a dodává sílu. Přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá odbourat závislosti na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty. Potlačuje deprese. 
Detailní popis kamene: tygří oko

Související produkty