ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z korálků a oválků drahých kamenů

Tyrkys náramek extra wrap korálkový

Tyrkys náramek extra wrap korálkový

Nádherný módní náramek wrap z korálků tyrkysu a třpytivých korálků ze skla ve Swarovski stylu, zasazených do kožených řemínků. Nepřehlédnutelný šperk díky kombinaci blankytně modrých korálků tyrkysu a třpytu broušených… více »

Dostupnost:
poslední  2 ks
Doručíme
Doručíme do pátku 20. 07.
Kód produktu:
X2BJEW-O015-08P
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Tyrkys náramek extra wrap korálkový

Nádherný módní náramek wrap z korálků tyrkysu a třpytivých korálků ze skla ve Swarovski stylu, zasazených do kožených řemínků. Nepřehlédnutelný šperk díky kombinaci blankytně modrých korálků tyrkysu a třpytu broušených korálků ze skla s pokovenými ploškami pro blyštivý vzhled. Délka náramku cca 40 cm, nastavitelné zapínání v podobě kovového knoflíčku, který se zapíná do uzlíků v kožených řemíncích. Náramek díky jeho délce otočíte kolem běžného zápěstí 2x. Šířka náramku cca 12 mm, velikost korálků tyrkysu cca 6 mm, velikost broušených skleněných korálků cca 4 mm.

Tyrkys je ochranný, silný léčivý kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu, podporuje kreativitu, brání sebepoškozování, přináší vnitřní klid, působí proti depresi, strachu a stavům vyčerpání. Podporuje romantickou lásku. Majiteli přináší radost a bohatství, zaručuje spolehlivost a přátelství.

Léčebné využití: snižuje horečky a bolesti hlavy, předchází migrénám, zlepšuje imunitní systém, působí protizánětlivě, příznivé účinky na žaludek, detoxikuje, posiluje zrak, potlačuje křeče, působí na dnu, harmonizuje meridiány.

Detailní popis kamene: tyrkys

 

Související produkty