ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z lávových kamenůLuxusní náramky Bellezza Nera

Náramek z lávového kamene s hlavou jaguára zlatý Bellezza Nera

Náramek z lávového kamene s hlavou jaguára zlatý Bellezza Nera

Luxusní náramek Bellezza Nera z korálků přírodního lávového kamene s vloženou kovovou hlavou jagurára v barvě zlata, pokrytou třpytivými zirkony, je nejen velmi elegantním a atraktivním šperkem, ale též silným… více »

Dostupnost:
poslední  4 ks
Doručíme
Doručíme do úterý 26. 02.
Kód produktu:
X2N-BJEW-JB03153P
Vaše cena:
299 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Náramek z lávového kamene s hlavou jaguára zlatý Bellezza Nera

Luxusní náramek Bellezza Nera z korálků přírodního lávového kamene s vloženou kovovou hlavou jagurára v barvě zlata, pokrytou třpytivými zirkony, je nejen velmi elegantním a atraktivním šperkem, ale též silným talismanem proti všemu zlému a pro zažehnání přicházející nemoci. Náramek je doplněný o dva hematity ve tvaru kostky. Dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Lávový kámen je elementem Země, proto dává dává svému majiteli pozitivní energii, optimismus a životní rovnováhu. Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty. Jaguár je symbolem znovuzískání síly a schopnosti proměny. Je symbolem odvahy, jasné vize a sebevědomí.

Kovový korálek ve tvaru hlavy jaguára je osazen dvěma výraznými oranžovo-červenými broušenými skleněnými krystaly v očních důlcích a spoustou drobných čirých broušených kubických zirkonů po celé hlavě. Díky broušeným zirkonům se hlava třpytí při kažém pohybu vašeho zápěstí a podtrhuje tak výjimečnou krásu tohoto náramku značky Bellezza Nera. Dodnes se hlava jaguára používá jako symbol síly, odvahy a jasné vize a ve spojení s lávovým kamenem je tento náramek nejen pohledným šperkem, ale i mocným talismanem. Korálky s hlavou jsou navlečeny na kvalitní nylonové gumičce neutrální barvy. Díky tomu se přizpůsobí téměř každému zápěstí. Průměr korálků z lávového kamene cca 1,0 mm, velikost hlavy cca 14 mm, velikost hematitových kostek je cca 8 mm. Hlava z obecného kovu zlatavé barvy. Tento náramek je vhodný pro ženy i muže. 

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

O lávových kamenech je známo, že jsou velmi prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny napomáhájí správné cirkulaci krve, pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Lávový kámen je i silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k původci. Náramky z lávového kamene jsou módním trendem této doby nejen díky svým pozitivním vlastnostem na lidský organismus, ale též svou černou krásou a elegancí. Šperky z lávového kamene však nosili již dávní lidé, tento nádherný kámen je používán jako ozdoba již po tisíce let.

Náramky z lávového kamene jsou obzvláště vhodné pro ty, kdo se narodili ve znamení Štíra, Vah a Kozoroha. Z hlediska energie čaker je lávový kámen spojován s první kořenovou čakrou Muladhara a též s druhou - sakrální čakrou Svadhistana. 

Související produkty