ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z lávových kamenůLuxusní náramky Bellezza Nera

Náramek z lávového kamene Veselý Buddha zlatý Bellezza Nera

Náramek z lávového kamene Veselý Buddha zlatý Bellezza Nera

Luxusní náramek Bellezza Nera z velkých korálků přírodního lávového kamene s vloženou detailně propracovanou kovovou veselého hlavou Buddhy zlaté barvy je nejen velmi elegantním a atraktivním šperkem, ale též silným… více »

Dostupnost:
poslední  1 ks
Doručíme
Doručíme do čtvrtka 02. 05.
Kód produktu:
X2Buddha-I-BJEW-K075-AGP
Vaše cena:
219 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky85 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu80 Kč
GLS kurýrní služba79 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
GLS - Slovenská republika120 Kč

Zvolte variantu:

Náramek z lávového kamene Veselý Buddha zlatý Bellezza Nera

Luxusní náramek Bellezza Nera z velkých korálků přírodního lávového kamene s vloženou detailně propracovanou kovovou veselého hlavou Buddhy zlaté barvy je nejen velmi elegantním a atraktivním šperkem, ale též silným talismanem, který svému nositeli přináší hojnost a štěstí a plnohodnotný život, spolu s životní radostí a optimismem jichž je právě rozesmátý Buddha symbolem. Náramek dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Lávový kámen je elementem Země, proto dává dává svému majiteli pozitivní energii, optimismus a životní rovnováhu. Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Kovový korálek ve tvaru Buddhovy hlavy je zpracován do poslední detailu. Kombinace lesknoucího se zlatavého kovu Buddhovy hlavy s matnou černí lávového kamene dává náramku dramatický, přesto velmi elegantní vzhled. Buddhova hlava se zaleskne při každém pohybu vašeho zápěstí a podtrhuje tak výjimečnou krásu tohoto náramku značky Bellezza Nera. Korálky s Buddhovou hlavou jsou navlečeny na nylonové gumičce černé barvy. Průměr korálků z lávového kamene cca 10,5 mm, velikost Buddhovyhlavy cca 14 mm. Hlava Buddhy z obecného kovu zlaté barvy. Tento náramek je vhodný pro ženy i muže. Ilustrativní vyobrazení.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 17 cm, natažitelný až na cca 22 cm. Při natažení nad obvod 23 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí.

O lávových kamenech je známo, že jsou velmi prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny napomáhájí správné cirkulaci krve, pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Lávový kámen je i silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k původci. Náramky z lávového kamene jsou módním trendem této doby nejen díky svým pozitivním vlastnostem na lidský organismus, ale též svou černou krásou a elegancí. Šperky z lávového kamene však nosili již dávní lidé, tento nádherný kámen je používán jako ozdoba již po tisíce let.

Náramky z lávového kamene jsou obzvláště vhodné pro ty, kdo se narodili ve znamení Štíra, Vah a Kozoroha. Z hlediska energie čaker je lávový kámen spojován s první kořenovou čakrou Muladhara a též s druhou - sakrální čakrou Svadhistana. 

Související produkty