ÚvodŠperkyŠperky s kamenyNáramky z kamenůNáramky z lávových kamenů

Lávový kámen náramek s velkými korálky růženínu

Lávový kámen náramek s velkými korálky růženínu

Elegantní náramek z korálků přírodního lávového kamene a růženínu a se symbolem piniové šišky dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Se čtyřmi velkými korálky růženínu je symbolem lásky… více »

Dostupnost:
prodáno / na dotaz
Doručíme
Kód produktu:
RQN-BJEW-JB02551
Vaše cena:
99 Kč s DPH

Nakupte a získejte dopravu za 55 Kč
zobrazit možnosti dopravy

Česká pošta - Balík do rukyČeská pošta - Balík do ruky115 Kč
Česká pošta - Balík na poštuČeská pošta - Balík na poštu95 Kč
PPL - Parcel PrivatePPL - Parcel Private105 Kč
DPD - PrivateDPD - Private100 Kč
UloženkaUloženka55 Kč
PPL - Slovenská republikaPPL - Slovenská republika240 Kč

Zvolte variantu:

Lávový kámen náramek s velkými korálky růženínu

Elegantní náramek z korálků přírodního lávového kamene a růženínu a se symbolem piniové šišky dodává sílu tělu i duši, zvyšuje sebedůvěru, snižuje obavy a stres. Se čtyřmi velkými korálky růženínu je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Dodává životní energii. Korálky růženínu jsou od lávových korálků odděleny třpytivou kovovou aplikací. Lávové kameny pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty. Do náramku je zakomponována piniová šiška z obecného kovu v barvě stříbra. Piniová šiška je v Evropě od pradávna symbolem života a plodnosti. Ve východním pojetí symbolizuje šiška osvícení a moudrost, je symbolem "třetího oka". Atraktivní a nepřehlédnutelný náramek. Korálky jsou navlečeny na nylonové gumičce neutrální barvy. Průměr korálků cca 10 mm. Ilustrativní vyobrazení.

Velikost náramku: univerzální - náramek má vnitřní obvod cca 16 cm, natažitelný až na cca 23 cm. Při natažení nad obvod 24 a více cm již nepůsobí náramek estetickým dojmem. Před koupí proto důrazně doporučujeme změřit si obvod vašeho zápěstí. Unisex náramek vhodný svou velikostí a provedením pro ženy i muže.

O lávových kamenech je známo, že jsou velmi prospěšné lidskému organismu. Jejich účinek má posilující vliv na celé naše tělo. Lávové kameny napomáhájí správné cirkulaci krve, pomáhají uvolnit unavenou mysl a navozují úžasný pocit dokonalé harmonie a jednoty.

Lávový kámen je i silným ochranným kamenem. Je zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navarací je zpět k původci.

Piniová šiška je dávným symbolem života a plodnosti. V antice byla zasvěcena bohu Bakchovi, jehož dřevěná hůl má piniovou šišku na konci. I rajský strom života zobrazovali umělci s piniovou šiškou na vrcholu. Ve starověku byla pinie znamením plodnosti a života především proto, že na ní neustále vyrůstají nové šišky. Symbol piniové šišky najdeme často v architektuře - řada staveb z období renesance a baroka na sobě nese tento symbol.

Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravováni. Učí nás trpělivosti při řešení problémů, sebelásce, dává sílu odpouštět. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Dodává životní energii. 

Léčebné užití: léčí choroby ledvin, srdce, jater, plic a genitálií a nervový systém. Léčí infekce močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.

Detailní popis kamene: růženín

Související produkty